DRODZY RODZICE!!!

Od 22 kwietnia do 17 maja 2024 r. będzie można złożyć deklarację pobytu dziecka w przedszkolu w okresie wakacyjnym ( tzw. Przedszkole zbiorcze).

Deklaracje dostępne będą w przedszkolu w formie papierowej oraz na stronie internetowej przedszkola w plikach do pobrania

( w zakładce AKTUALNOŚCI).

Wypełnioną deklarację należy złożyć w swoim przedszkolu ( nawet wtedy, gdy chcemy posłać dziecko do innego dyżurującego przedszkola).

Jeżeli ilość dzieci zgłoszonych do  danego przedszkola, przekroczy ilość wolnych miejsc w danym przedszkolu, to zostanie rodzicowi wskazane inne przedszkole dyżurujące, które posiada wolne miejsca.

Dyżury wakacyjne przedszkoli:

1- 31 lipiec 2024 r.

Przedszkole nr 1 ul. Oświęcimska 28

Przedszkole nr 2 ul. Wyzwolenia Boczna 2

Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 19

1-30 sierpnia 2024 r.

Przedszkole nr 4 ul. Dąbrowskiego 3

Przedszkole nr 5 ul. Szopena 9B

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o przestrzeganie

podanych terminów składania deklaracji.

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI.

smilesmilesmilesmile

DRODZY RODZICE!!!

Bardzo proszę o sprawdzanie  dzieciom czystości skóry głowy

pod kątem występowania wszawicy.

Ewentualne przypadki proszę zgłosić wychowawcy lub

dyrektorowi abyśmy mogli podjąć działania profilaktyczne.

Dziękuję. Dyrektor Przedszkola